Vaillant Denge Mühendislik Yetkili servis

Vaillant Denge Mühendislik Yetkili servis

Denge Mühendislik Ltd. Şti doğalgaz sektörüne; 1997 yılında bireysel ısıtma sistemleri kurarak faaliyete başlamıştır. Bu konuda her yıl başarılarından ötürü ödüllendirilen firmamız bağımsız anketör firmalara yaptırılan anketlerle 2005 ve 2006 yıllarında Vaillant Türkiye Kalite Birinciliği ödüllerini alarak sektöründe lider firmalardan biri konumuna gelmiştir. Günümüzde sanayi- endüstri tesislerinin doğalgaz dönüşümleri, ısıtma-soğutma sistemleri ve mekanik tesisat yapmaktadır. Firmamız 2005 yılında taahhüt bölümüne ek olarak İstanbul ve Tekirdağ’ da toptan malzeme satışına başlamıştır.

VİZYONUMUZ
Müşteri isteklerini doğru tespit edip en uygun ve ekonomik çözümler sunan, sektöründe aranılan bir firma haline gelmek.

MİSYONUMUZ
Enerji maliyetlerinin her geçen gün arttığı günümüzde; işletme giderleri düşük, çevreye duyarlı sistem çözümlerini kurmak, yenilikleri takip ederek müşterilere bu konuda doğru bilgiyi sunmak ve uygulamada bunları hayata geçirmek firmamızın başlıca ilkelerindendir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak bağımsız firmalara yaptırdığı anketlerle sürekli gelişmekte ve iyileşmekte olan Denge Mühendislik, toplam kalite yönetimi kurallarını uygulamaktadır. Şirket işleyişi ile ilgili prosedürlerle tam bir takım olarak çalışan personel, kalite anlayışının devamlılığını sağlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Şirketimiz müşteri memnuniyetini kendisine bir ilke edindiği için her yıl bağımsız firmalara anketler yaptırmaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak personeline düzenli teknik, pazarlama ve satış alanlarında eğitim aldırmaktadır. Şirket içi iş akışlarının düzenlenmesi için özel olarak yazdırılan software’den yararlanılmakta, şirket içi organizasyon Outlook programının kullanılmasıyla hatasız yürütülmektedir.

 


İstanbul ilinin Esenler ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Denge Mühendislik güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vaillant Denge Mühendislik showroomumuza bekliyoruz.